Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Ogólnopolski Projekt Katechetyczny


Wpis dodał(a) Justyna Domagała
10 miesięcy temu, wyświetleń 256


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Projektu Katechetycznego „W domu, w przedszkolu, w szkole z Bogiem” w tym roku szkolnym przeznaczonego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej. Regulamin powstał w oparciu o Podstawę Programową Katechezy Kościoła Katolickiego w Polsce, Podstawę Programową Kształcenia Ogólnego oraz kierunki polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2023/2024.

W poprzedniej edycji projektu wzięło udział 335 podmiotów (przedszkola i szkoły) z Polski i Danii.

Projekt patronatem objęło wydawnictwo Bliżej Przedszkola.

Przykładowe opinie katechetów- uczestników poprzedniej edycji:

·       Projekt spotkał się z przyjemnym i bardzo efektywnym odbiorem uczniów i rodziców, a przede wszystkim przyczynił się do ubogacenia lekcji religii i pogłębienia wiary uczniów i rodziców.

·       Projekt pomaga pokazać dzieciom wiarę jako element obecny w codzienności. Pozwala poznawać kościół jako coś żywego i bliskiego.

·       Dzięki realizacji projektu Pan Bóg stał się "bardziej obecny" w szkole.

 

W załączniku zamieszczamy regulamin projektów, w których znajduje się link do formularzy zgłoszeniowych.

Zapraszamy do udziału i pozdrawiamy serdecznie!

 

 Autorki:

Justyna Domagała

Monika Śliwińska- Szostak

Elżbieta Wiącek

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Justyna DomagałaWyślij wiadomość
do Justyna Domagała

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Justyna Domagała

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka