Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Kundelka z panią Weterynarz


Wpis dodał(a) Ewelina Szar
miesiąc temu, wyświetleń 66


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W październiku 2022 r. grupę „MOTYLKÓW” odwiedził gość specjalny - pani dok. wet. Magdalena. Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza oraz zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnowania zwierząt domowych. Pani doktor opowiedziała dzieciom, na czym polega jej praca oraz uświadomiła, że zwierzęta, podobnie jak ludzie chorują i wymagają leczenia. Przypomniała również jak ważne dla zdrowia pupila są szczepienia ochronne. Nasze przedszkolaki bardzo chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi zwierząt, które posiadają w domu. Pani doktor wyjaśniła co należy robić kiedy domowe czworonogi czują się źle oraz pokazała dzieciom jak mają się zachować kiedy zaatakuje obcy pies. Po tym miłym i pouczającym spotkaniu „MOTYLKI” już zawsze będą pamiętały, że zwierzęta domowe to też istoty, które potrzebują dużo ciepła i miłości ze strony swoich właścicieli.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewelina SzarWyślij wiadomość
do Ewelina Szar

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewelina Szar

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź