Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka (dla) Przedszkolaka


Wpis dodał(a) Małgorzata Dawidowicz
miesiąc temu, wyświetleń 145


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W Niepublicznym Przedszkolu „Faustynka” w Mystkowie w roku przedszkolnym 2022/2023 dwie grupy: „Aniołki” oraz „Iskierki” wzięły udział w Ogólnopolskim Projekcie Książka (dla) Przedszkolaka. Głównym celem było propagowanie czytania dzieciom.
W każdej sali powstały kąciki czytelnicze łatwo dostępne dla przedszkolaków, które w każdej chwili mogły sięgnąć po wybrana pozycję rozwijając swoją ciekawość książkami. Ponadto codziennie czytano dzieciom wybrane bajki lub baśnie, które były poparte interesującymi aktywnościami. Dodatkowo wielokrotnie zostały przeprowadzone zajęcia dydaktyczne oparte na tematyce baśniowej. Udział w projekcie z pewnością pozytywnie wpłynął na rozwój przedszkolaków oraz rozwinął ich ciekawość czytelniczą.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Małgorzata DawidowiczWyślij wiadomość
do Małgorzata Dawidowicz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Małgorzata Dawidowicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź