Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt Bliżej Pieska


Wpis dodał(a) Anna Szczepaniak
rok temu, wyświetleń 120


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W roku szkolnym 2022/2023 dzieci z grupy „Krasnoludki” z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina” w Tulcach uczestniczyły w projekcie „Bliżej Pieska”. W ramach projektu zrealizowaliśmy w grupie zajęcia, których celem było uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt zimą. Dzieci dowiedziały się,  jak opiekować się zwierzętami leśnymi, jak je dokarmiać, gdy zimą trudno zdobyć pożywienie. Wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu sprawiło dzieciom wiele radości.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna SzczepaniakWyślij wiadomość
do Anna Szczepaniak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Szczepaniak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka