Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt Bliżej Pieska


Wpis dodał(a) Anna Szczepaniak
2 tygodnie temu, wyświetleń 28


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W roku szkolnym 2022/2023 dzieci z grupy „Krasnoludki” z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina” w Tulcach uczestniczyły w projekcie „Bliżej Pieska”. W ramach projektu zrealizowaliśmy w grupie zajęcia, których celem było uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt zimą. Dzieci dowiedziały się,  jak opiekować się zwierzętami leśnymi, jak je dokarmiać, gdy zimą trudno zdobyć pożywienie. Wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu sprawiło dzieciom wiele radości.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna SzczepaniakWyślij wiadomość
do Anna Szczepaniak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Szczepaniak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Wakacyjna wyprzedaż, czyli przygotuj się na dyżur wakacyjny i nowy rok (przed)szkolny! sprawdź