Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PS nr 6 im. Jana Pawła II w Trzebini - SPOTKANIE Z OWADAMI


Wpis dodał(a) Ewa Glowacz
tydzień temu, wyświetleń 25


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 Dnia 19.05 przedszkolaków „odwiedziły owady” tj.: Janusz i Grażynka - modliszki, Grześ i Kasia - straszaki, Jaś i Staś- liśćce, Tomasz - patyczak, Kleosia - karaczan madagaskarski a w gablotach dzieci oglądały motyle. Tropiciele i ich koledzy oraz koleżanki z innych grup dowiedzieli się jak zbudowane jest ciało owadów, gdzie żyją, czym się żywią, jak chronią się przed drapieżnikami oraz jakie warunki trzeba spełnić hodując je w terrarium.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa GlowaczWyślij wiadomość
do Ewa Glowacz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Glowacz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!