Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Filmoniada


Wpis dodał(a) Karolina Janaczyk
tydzień temu, wyświetleń 23


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z naszej grupy wybrały się do kina na kompilację bajek „Pomysłowy Dobromir” w ramach obchodów Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej „Filmoniada” w Koszalinie. Przygody Dobromira bardzo się dzieciom podobały, a niektóre jego pomysły wzbudzały wiele emocji. Dużym zaskoczeniem dla dzieci był brak słów w bajkach :-). Nauczycielki przypomniały sobie czasy dzieciństwa, kiedy bajki w telewizji były rzadkością i rarytasem nie dla wszystkich. Droga powrotna do przedszkola była czasem wymiany wrażeń oraz możliwością utrwalania zasad ruchu drogowego w działalności praktycznej.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Janaczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!