Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Filmoniada


Wpis dodał(a) Karolina Janaczyk
rok temu, wyświetleń 140


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z naszej grupy wybrały się do kina na kompilację bajek „Pomysłowy Dobromir” w ramach obchodów Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej „Filmoniada” w Koszalinie. Przygody Dobromira bardzo się dzieciom podobały, a niektóre jego pomysły wzbudzały wiele emocji. Dużym zaskoczeniem dla dzieci był brak słów w bajkach :-). Nauczycielki przypomniały sobie czasy dzieciństwa, kiedy bajki w telewizji były rzadkością i rarytasem nie dla wszystkich. Droga powrotna do przedszkola była czasem wymiany wrażeń oraz możliwością utrwalania zasad ruchu drogowego w działalności praktycznej.


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina JanaczykWyślij wiadomość
do Karolina Janaczyk

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Janaczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka