Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Powitanie wiosny w Domu Pomocy Społecznej


Wpis dodał(a) Karolina Janaczyk
rok temu, wyświetleń 153


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Niezwykle radosnym, dla naszych przedszkolaków, jest czas powitania kolejnej pory roku. Wydarzeniu temu, zawsze towarzyszą zabawy przy wesołej, skocznej muzyce, konkurencje sportowe oraz konkursy z nagrodami. jednak w tym roku dzieci z grupy ,,Muchomorki" - pięciolatki powitały wiosnę tańcem i piosenką w Domu Pomocy Społecznej „Zielony Taras” w Koszalinie. to już nie pierwsze spotkanie z mieszkańcami domu, tym chętniej dzieci wystąpiły dla tak ważnej publiczności. Wszyscy byliśmy zadowoleni z tak pięknie rozpoczętego dnia.


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina JanaczykWyślij wiadomość
do Karolina Janaczyk

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Janaczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka