Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zdrowe ząbki mamy- turniej wiedzy


Wpis dodał(a) Karolina Janaczyk
rok temu, wyświetleń 147


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Co roku w naszym przedszkolu odbywa się spotkanie z koordynatorem Programu „Zdrowe ząbki mamy, marchewkę zjadamy”. W tym roku w obecności koordynatora oraz stomatologa, dzieci wykazywały się wiedzą na temat higieny i zdrowia jamy ustnej oraz znaczeniu zębów w życiu człowieka. Nasze przedszkolaki wiedzą, ile razy w ciągu dnia należy myć zęby, jak to robić oraz potrafią rozpoznać po smaku i węchu produkty przyjazne zdrowiu naszych zębów. Na koniec turnieju na wszystkie drużyny czekała nagra – gra zręcznościowa związana z zębami;-);


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina JanaczykWyślij wiadomość
do Karolina Janaczyk

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Janaczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka