Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Realizacja projektu "Bliżej Pieska" w gr. 3 Żabki z PPMO w Pawłowicach.


Wpis dodał(a) Ewelina Łojewska
rok temu, wyświetleń 95


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W roku szkolnym 2022/2023 dzieci z grupy 3 „Żabki” z Publicznego Przedszkola w Modrzewiowym Ogrodzie w Pawłowicach uczestniczyły w projekcie „Bliżej Pieska”. Została zorganizowana zbiórka darów dla podopiecznych ze schroniska dla zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju. Zbierano karmę, koce, legowiska, smycze i obroże dla piesków. Zorganizowano cykl zajęć dotyczących zwierząt domowych, właściwego opiekowania się nimi oraz pracy weterynarza. Włączono dzieci w akcję „Sprzątanie świata”, gdzie dzieci z zapałem i chęcią porządkowały tereny przy placówce.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewelina ŁojewskaWyślij wiadomość
do Ewelina Łojewska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewelina Łojewska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka