Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie z Kurką Wędrowniczką


Wpis dodał(a) Magdalena Homa
5 miesiące temu, wyświetleń 100


Wpis został sprawdzony przez moderatora

31 marca nasze przedszkole odwiedziła Kurka Wędrowniczka wraz ze swoimi przyjaciółmi: pisklętami, króliczkiem, przepiórkami i owieczką. Dzieci wcieliły się w rolę detektywów i rozwiązywały zagadki dotyczące pracy na gospodarstwie oraz takie, które dotyczyły poszczególnych zwierząt. Przedszkolaki dowiedziały się do jakich grup należą zwierzątka (ptaki, ssaki), co jedzą oraz jak należy o nie dbać. Dziękujemy Pani Agatce z Gospodarstwa Agroturystycznego Zielony Gaj z Jastrzębia za bardzo pouczającą lekcję.

M. Homa

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Magdalena HomaWyślij wiadomość
do Magdalena Homa

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Magdalena Homa

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź