Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wizyta w Muzeum Przyrodniczym


Wpis dodał(a) Karolina Olszańska
5 miesiące temu, wyświetleń 76


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W kwietniu grupa „Misiów” z Samorządowego Przedszkola nr 139 w Krakowie była w Muzeum Przyrodniczym, w którym miała możliwość oglądania szkieletów i skamielin zwierząt. Mogła obejrzeć również przebywające w muzeum małpki, jaszczurki, rybki, patyczaki, koniki polne. Dzieci z zaciekawieniem przechadzały się po muzeum i bardzo chętnie słuchały opowieści przewodnika, który w fascynujący sposób zaprowadził dzieci do krainy zwierząt i roślin.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina Olszańska



Wyślij wiadomość
do Karolina Olszańska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Olszańska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź