Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt "Bliżej Pieska"


Wpis dodał(a) Paulina Kuczmarska
rok temu, wyświetleń 161


Wpis został sprawdzony przez moderatora

„Sówki” z Publicznego Przedszkola Kobyłkowo brały udział w  projekcie pt. „Bliżej pieska”. 

Przeprowadzone zostały zajęcia terapeutyczne z zwierzętami - Dogoterapia. Podczas zajęć dzieci poznały różne rasy psów, dowiedziały się czym i jak należy karmić psa oraz jak dbać o swojego pupila. Chętne dzieci mogły pogłaskać czworonożnego gościa i nakarmić go smakołykiem. 

Całe przedszkole zostało włączone w pomaganie i zgodnie z umieszczonym ogłoszeniem przedszkolaki mogły przynieść karmę i akcesoria dla naszych czworonożnych przyjaciół ze schroniska. 

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Paulina KuczmarskaWyślij wiadomość
do Paulina Kuczmarska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Paulina Kuczmarska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!