Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Bliżej Pieska"- projekt edukacyjny w gr. dzieci 6- letnich


Wpis dodał(a) Iwona Wabik
tydzień temu, wyświetleń 30


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z najstarszej grupy Samorządowego Przedszkola nr 139 w Krakowie wykonały jedno z wielu zadań z projektu "Bliżej pieska". W marcu zostało zorganizowane spotkanie z panią weterynarz. Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza i zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnowania psów, a także kształtowania postaw humanitarnych w stosunku do zwierząt. Pani doktor na spotkanie przyprowadziła ze sobą psa - Toresa, co wprawiło przedszkolaków w ogromny zachwyt. Dzieci dowiedziały się również co zawiera torba lekarska. Mogły obejrzeć i dotknąć sporo przedmiotów i narzędzi lekarskich, którymi na co dzień posługuje się pani doktor.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Iwona WabikWyślij wiadomość
do Iwona Wabik

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Iwona Wabik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!