Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka dla przedszkolaka


Wpis dodał(a) Magdalena Steinborn
tydzień temu, wyświetleń 51


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z grupy 6 - latki z Przedszkola Niepublicznego Bratek - Południe w Malborku zrealizowały projekt czytelniczy. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak powstaje książka. Przypomniały zasady korzystania z książek, stworzyły własne zakładki oraz przyniosły swoje ulubione bajki do kącika tematycznego. Rodzice z najstarszej grupy przychodzili czytać dzieciom bajki. Zorganizowaliśmy również zbiórkę książek do szpitala. Codziennie rozwijaliśmy zainteresowania czytelnictwem poprzez różne działania na przykład: teatrzyk cieni, zabawy kukiełkami, codzienne czytanie bajek.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Magdalena SteinbornWyślij wiadomość
do Magdalena Steinborn

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Magdalena Steinborn

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!