Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

WIZYTA "ZWIERZĄT DOMOWYCH - WĘŻY”- PS nr 6 im. Jana Pawła II w Trzebini


Wpis dodał(a) Ewa Glowacz
rok temu, wyświetleń 136


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Naszą placówkę odwiedził tym razem pan Krzysztof wraz ze swoimi „zwierzętami domowymi”, którymi okazały się węże: Julian (pyton królewski), Maleństwo (wąż tęczowy boa), Klementyna (boa dusiciel), Olaf (pyton dywanowy) oraz Tosia (pyton tygrysi albinos). Nasz gość opowiedział „Tropicielom” i pozostałym przedszkolakom wiele ciekawostek na temat ich wyglądu, występowania, trybu życia, żywienia a także warunków jakie trzeba spełnić w terrarium, aby hodować je w domu. Dzieci mogły dotknąć podopiecznych pana Krzysztofa co było największą frajdą, widać to na zdjęciach oraz filmikach ze spotkania.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa GlowaczWyślij wiadomość
do Ewa Glowacz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Glowacz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka