Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W szczanieckiej bibliotece.


Wpis dodał(a) Monika Siemaszko
12 miesięcy temu, wyświetleń 134


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W czasie ferii dzieci z różnych grup Gminnego Przedszkola w Szczańcu odwiedziły bibliotekę znajdującą się w Centrum Kultury i Biblioteki. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Dla trzy i czterolatków była to pierwsza wizyta. Pierwszy raz widziały naraz tyle książek. Z biblioteką zapoznała maluchy pracująca tam Pani Katarzyna. Z wielkim zainteresowaniem oglądały one książki znajdujące się na półkach, zwłaszcza te z działu dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak trzeba się w niej zachowywać. Pani przeczytała dzieciom bajkę pt. „Clifford wielki czerwony pies”, a te z kolei narysowały swojego ukochanego pupila. Na koniec mogły zwiedzić sale, w których  odbywają się popołudniowe zajęcia dodatkowe. Od Pani Bibliotekarki przedszkolaki otrzymały piękny prezent w postaci książki pt. „Najpiękniejsze baśnie”.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika SiemaszkoWyślij wiadomość
do Monika Siemaszko

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Siemaszko

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się