Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka dla Przedszkolaka


Wpis dodał(a) Joanna Delikta
7 miesięcy temu, wyświetleń 120


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola 174 „Królewna Śnieżka” w Poznaniu uczestniczą w wielu aktywnościach i projektach propagujących czytelnictwo. Organizowane są spotkania z autorami książek dla dzieci. Zapraszamy rodziców, seniorów tudzież inne znaczące osoby do głośnego czytania naszym dzieciom. Regularnie odwiedzamy pobliską bibliotekę. W naszym przedszkolnym księgozbiorze jest wiele ciekawych pozycji dla dzieci. W każdej sali zorganizowane są kąciki biblioteczne. Dzieci chętnie z nich korzystają.

Niedawno wraz z dziećmi z grupy III „Śmieszki” dokonaliśmy interpretacji utworu Juliana Tuwima „Okulary”. Rymy ułatwiały zapamiętanie wiersza a wykorzystanie rekwizytów przysporzyło wiele zabawy. Dzieci ilustrowały ruchem zmagania Pana Hilarego. Nie obyło się bez salw śmiechu i wybuchów radości. Zajęcia bardzo się podobały.

Joanna Delikta nauczyciel grupy 3

 

 

 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Joanna DeliktaWyślij wiadomość
do Joanna Delikta

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Joanna Delikta

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź