Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Akcja zbierania karmy dla zwierząt "Gwiazdka dla Ciapka i Mruczka"


Wpis dodał(a) Jolanta Łęczewska
rok temu, wyświetleń 240


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolna akcja zbierania karmy dla zwierząt "Gwiazdka dla Ciapka i Mruczka" dobiegła końca. Dzieci z grupy „Żabek” pomogły pani Joli posegregować zebrane rzeczy, które następnie zostały zawiezione do Schronisko Jasionka i Azyl dla kotów - Grotniki.

Wraz z zawiezioną karmą pani Jola przekazała zwierzętom życzenia od dzieci - życząc im przede wszystkim szybkiego znalezienia kochających domów, żeby obdarzone ciepłym schronieniem, czułym dotykiem rąk opiekunów i z pełnymi brzuszkami, mogły cieszyć się miłością.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy tak chętnie włączyli się w naszą akcję.

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Jolanta ŁęczewskaWyślij wiadomość
do Jolanta Łęczewska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Jolanta Łęczewska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!