Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Leśne zwierzęta zimą.


Wpis dodał(a) Anna Żuk
miesiąc temu, wyświetleń 85


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa „Misiaków” z Przedszkola Mali Odkrywcy z Różnowa na Warmii podczas trwających ferii rozbudzają zainteresowania na temat zwierząt leśnych. Dzieci kształtują opiekuńczą postawę wobec zwierząt i ptaków. Przedszkolaki dowiedziały się jak opiekować się zwierzętami leśnymi, jak dokarmiać zwierzęta, kiedy trudno im zdobyć pożywienie w naturalny sposób. Gra Leśne Memory i wykonanie pracy plastycznej sprawiło dzieciom  wiele radości.

Pozdrawiamy Miłośników Zwierząt w całej Polsce!!!

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna ŻukWyślij wiadomość
do Anna Żuk

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Żuk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!