Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książeczki w przedszkolu


Wpis dodał(a) Jan Laszkiewicz
rok temu, wyświetleń 178


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W grupie „Zajączków” (3 latki) odbyły się zajęcia z książeczkami/bajkami. Każdy z maluchów przyniósł swoją ulubioną bajkę, wszyscy zaprezentowali swoje książki, opowiedzieli o czym są. Powiedzieliśmy sobie o zasadach korzystania z książek znajdujących się w przedszkolu i poza nim: nie niszczymy stron, nie rysujemy, odkładamy na swoje miejsce. Na zakończenie przeczytaliśmy sobie kilka bajek.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Jan LaszkiewiczWyślij wiadomość
do Jan Laszkiewicz

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Jan Laszkiewicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!