Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt edukacyjny "Dookoła Polski"


Wpis dodał(a) Paulina Grabarkiewicz
miesiąc temu, wyświetleń 47


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzisiaj starszacy z Przedszkola Niepublicznego im. Janka Wędrowniczka w Mosinie wybrali się w podróż do województw: podkarpackiego oraz łódzkiego. Poznali tereny Bieszczad. W Rzeszowie dzieci mogły obejrzeć muzeum dobranocek, a wcześniej mogły się wypowiedzieć co to znaczy „dobranocka”. Następnie dzieci mogły zobaczyć pałac w Łańcucie i bawiliśmy się w obronę pałacu, gdzie następnie zaprojektowaliśmy własne maski karnawałowe. Potem wyruszyliśmy do Arkadii i tam budowaliśmy własne budowle, które można spotkać w Parku Romantycznym. Naszym kolejnym przystankiem był Łowicz, gdzie mogliśmy poznać ludowe stroje i zwyczaje. Dzieci w grupach mogły stworzyć swoje własne obrazy łowieckie. To była piękna i ciekawa podróż.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Paulina Grabarkiewicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!