Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt edukacyjny "Dookoła Polski"


Wpis dodał(a) Paulina Grabarkiewicz
miesiąc temu, wyświetleń 63


Wpis został sprawdzony przez moderatora

12.01 Przedszkole Niepubliczne im. Janka Wędrowniczka w Mosinie brało udział w kolejnych zajęciach dotyczących projektu edukacyjnego Dookoła Polski. W tym dniu starszacy poznali dwa kolejne województwa: opolskie i lubuskie. Dzieci poznały niektóre gatunki zwierząt zamieszkujących opolskie zoo, bawiły się w kalambury słowne, poznały zamek w Mosznej, bawiliśmy się w zabawę "gdzie uwięziono księżniczkę". W województwie lubuskim starszaki poznały czym zajmuje się paleontolog i archeolog oraz stworzyli z plasteliny figurki lub szkielety dinozaurów.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Paulina Grabarkiewicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!