Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bliżej Pieska - zbiórka dla wrocławskiej EKOSTRAŻY


Wpis dodał(a) Monika Usowicz
2 tygodnie temu, wyświetleń 49


Wpis został sprawdzony przez moderatora

4 października 2022r. dzieci z Publicznego Przedszkola Magellan świętowały Dzień Zwierząt. Tego dnia przedszkolaki dowiedziały się czym są schroniska i w jaki sposób należy dbać o zwierzaki. Wspólnie stwierdziliśmy, że świetnym pomysłem będzie zorganizowanie zbiórki na rzecz potrzebujących czworonogów, którą z owocnym rezultatem zakończyliśmy pod koniec miesiąca. Dzięki zaangażowaniu rodziców udało nam się zebrać sporą ilość karmy oraz artykułów, które trafiły do wrocławskiej EKOSTRAŻY.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika UsowiczWyślij wiadomość
do Monika Usowicz

Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Usowicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!