Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka dla przedszkolaka w grupie "Rumianki".


Wpis dodał(a) Urszula Chtiej
rok temu, wyświetleń 227


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Realizując  projekt „Książka (dla) przedszkolaka” grupa „Rumianki” z Przedszkola nr 5 w Wólce Grodziskiej stworzyła przedszkolny punkt wymiany książek, zachęcając dzieci z całego przedszkola do wymiany książek, które już przeczytały i wzbogacając swoją biblioteczkę o nowe pozycje.

Grupa „Rumianki ” podjęła działania promujące czytelnictwo wśród przedszkolaków, między innymi głośne czytanie bajek przez rodziców. Pojawiły się takie pozycje jak znana już dzieciom seria Elizy Piotrowskiej o Tupciu Chrupciu – „Nie dam sobie dokuczać”, a także „Nie chcę jeść” oraz „Tata Oli jest chory” Thomasa Brunstroma.

Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały czytających gości. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i udział w projekcie oraz wzbogacenie naszej biblioteczki o nowe pozycje.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Urszula ChtiejWyślij wiadomość
do Urszula Chtiej

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Urszula Chtiej

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka