Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga w grupie integracyjnej Sówki Mądre Główki


Wpis dodał(a) Marta Mikulska
, wyświetleń 86


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Inauguracja projektu Bajeczna Księga w grupie integracyjnej Sówki Mądre Główki nastąpiła podczas balu karnawałowego pt. "Leśni Mieszkańcy". To własnie wtedy, w leśnej scenerii Sówki natknęły się na Bajeczną Księgę. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały historii zajączka Benka i od razu obdarzyły go sympatią

Następnie nasze przedszkolaki wraz z Rodzicami dały się porwać niezwykłej przygodzie stwarzania coraz to nowych opowieści i powołując do życia kolejne postaci. I tak Bajeczna Księga krążyła z rodziny do rodziny, coraz bogatsza w treść i przepiękną szatę graficzną wykonaną przez dzieci. Jesteśmy wdzięczni Rodzicom za to, że nie obawiali się ponieść fantazji, co przyczyniło się do powstania naszego wspólnego Arcydzieła!!!

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Marta MikulskaWyślij wiadomość
do Marta Mikulska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Marta Mikulska
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz