Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kicany Benek i noc rozterek


Wpis dodał(a) Izabela Czerwińska
miesiąc temu, wyświetleń 121


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa Biedronek z Przedszkola w Bogumiłowicach wzieła udział w kolejnej edycji projektu czytelniczego „Bajeczna Księga". Po odczytaniu początku historii "Kicany Benek i noc rozterek" dzieci wyrażały chęć na stworzenia dalszej części opowiadania. Pierwszego dnia pierwsze chętne dziecko zabrało „Księgę” do domu i wraz z rodzicami dopisali, dorysowali kolejną interesującą i zaskakującą historię. Projekt bardzo spodobał się nie tylko dzieciom, ale również rodzicom. Dzięki tak owocnej współpracy i zaangażowaniu, powstała nam cudowna i magiczna księga.

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Izabela CzerwińskaWyślij wiadomość
do Izabela Czerwińska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Izabela Czerwińska
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz