Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bliski jest nam los przyjaciół - kot i pies. Przedszkole nr 12 w Nowej Soli


Wpis dodał(a) Maria Kowalewska
6 dni temu, wyświetleń 18


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach realizacji zadań z projektu "Bliżej Pieska", dzieci z grupy Biedronki z Przedszkola nr 12 w Nowej Soli wraz z całą społecznością przedszkolną przystąpiły do zbiórki karmy przeznaczonej dla zwierząt  z Nowosolskich Adopcji Zwierząt. Dzieci w ten sposób przyczyniły się do niesienia pomocy potrzebującym zwierzakom. Oprócz tego dzieci trzyletnie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, podczas których poznały różne rasy psów, zostały zapoznane z pozycją "żółwia" czyli pozycją stosowaną w  razie obrony przed atakiem agresywnego psa, na zakończenie cyklu zajęć stworzony został kodeks właściwego zachowania wobec zwierząt.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KowalewskaWyślij wiadomość
do Maria Kowalewska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Kowalewska
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz