Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga Tulisiów


Wpis dodał(a) Ola Nowicka
6 dni temu, wyświetleń 27


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Udział w projekcie czytelniczym zyskał sympatie zarówno dzieci jak i rodziców z Niepublicznego Przedszkola Tulimy. Bajeczna Księga wędrowała z rąk do rąk w zawrotnym tempie. Każdy ze współautorów wykazał się kreatywnością i zdolnościami plastycznymi. Dzięki zaangażowaniu uczestników projektu, zajączek Benio przeżył kolejną, ciekawą historię i ponownie udało mu się wygrać zawody w kicanego berka. Napotkał po drodze wiele trudności, jednak wszystko okazało się snem. Ta niezwykła historia rozbawiła wielu przyjaciół zajączka. 

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ola NowickaWyślij wiadomość
do Ola Nowicka

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ola Nowicka
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz