Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Magdalena Strama dodał(a) wpis 3 tygodnie temu
NASZA BIBLIOTECZKA
W naszym przedszkolu dzieci bardzo lubią bajki, a jeszcze bardziej lubią dzielić się swoimi książeczkami???? Dlatego postanowiliśmy przyłączyć się do projektu Książka (dla) Przedszkolaka
Magdalena Strama dodał(a) wpis 6 miesięcy temu
Dzień Kundelka
Dzisiaj w Miejskim Przedszkolu nr 7 w Oświęcimiu obchodziliśmy Dzień Kundelka. Powstał z tej okazji Kodeks właściwego zachowania się wobec zwierząt.

Magdalena Strama
ostatnie logowanie 3 tygodnie temu


wyślij wiadomość

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Wyślij wiadomość do Magdalena Strama

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się