Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt "Książka (dla) Przedszkolaka"


Wpis dodał(a) Jolanta Lipień
tydzień temu, wyświetleń 27


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W tym roku szkolnym kolejny raz oddziały przedszkolne SP nr 1 w Czerwiennem realizowały projekt "Książka (dla) Przedszkolaka". Oprócz regularnego odwiedzania szkolnej biblioteki,nasze maluchy miały możliwość podpatrywania dobrych nawyków czytelniczych od starszych kolegów, którzy z ogromnym zainteresowaniem czytali czy też recytowali im różne utwory. Nie zabrakło przy tym zagadek z nagrodami, które uatrakcyjniały słuchanie rozmaitych historii. Tradycyjnie o wartości książek przedszkolaki przekonały się świętując Dzień Postaci z Bajek, a także Światowy Dzień Książki. Ogromną radość sprawiło naszym dzieciakom oglądanie przedstawienia pt. "Witajcie w naszej bajce, czyli wiersze Jana Brzechwy" w wykonaniu Szkolnego Kółka Teatralnego. Dzięki realizacji tego projektu, nasi najmłodsi wiedzą, jak dbać o książkę, a także to, że każda książka to bezcenny skarb.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Jolanta Lipień



Wyślij wiadomość
do Jolanta Lipień

Komentarze

Wyślij wiadomość do Jolanta Lipień
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz