Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dbamy o przyrodę


Wpis dodał(a) Małgorzata Krzystała
rok temu, wyświetleń 286


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Godowie z okazji Dnia Ziemi posprzątały teren wokół przedszkola i szkoły oraz założyły przedszkolny ogródek, w którym posadziły kwiaty i warzywa. Przeprowadzono zajęcia o tematyce ekologicznej, dzięki którym dzieci dowiedziały się jak segregować śmieci, jak oszczedzać wodę i prąd, jaką rolę pełnią drzewa w życiu ludzi i zwierząt, czego potrzebują rośliny, aby rosnąć.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Małgorzata KrzystałaWyślij wiadomość
do Małgorzata Krzystała

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Małgorzata Krzystała

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się