Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Trzyletnie Nutki i pierwsza Bajeczna Księga...!


Wpis dodał(a) Wiktoria Ziętarska
tydzień temu, wyświetleń 47


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Pomimo pandemii, Nutki i ich rodzice z ogromnym zaangażowaniem włączyli się do projektu Bajecznej Księgi! Z ogromną radością i ciekawością dopisywali kolejne fragmenty i tworzyli ilustracje - przekazując książkę dalej wyrażali bardzo pozytywne opinie na jej temat oraz deklaracje chęci udziału w kolejnych edycjach! Bajeczna Księga została okrzyknięta mianem integrującego grupę (dzieci, rodziców) elementem mijającego roku przedszkolnego! Czasami wystarczy dać białą kartkę, a okazuje się, że weny i kreatywności niezliczone są pokłady....! I tak... Nutki wyczarowały opowieść tajemniczego lasu i leśnych przyjaciół gotowych na działanie...!

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Wiktoria ZiętarskaWyślij wiadomość
do Wiktoria Ziętarska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Wiktoria Ziętarska