Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Oddziały przedszkolne w SP im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie


Wpis dodał(a) Aneta Woźniak
6 dni temu, wyświetleń 91


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci i Rodzice z grup przedszkolnych "Maluszki", "Średniaki" i "Starszaki" z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie w styczniu 2021 r. dołączyły do projektu "Bajeczna księga". Udział w wydarzeniu przyczynił się do zainteresowania przedszkolaków czytelnictwem oraz do włączenia społeczności przedszkolnej w realizację wspólnego przedsięwzięcia. Możliwość wymyślania własnego zakończenia historyjki oraz wykonania bajkowej ilustracji wywoływała uśmiech na twarzach naszych milusińskich. Przez chwilę, mogli przenieść się w świat marzeń i wyobraźni, utożsamić się z postaciami z opowieści i pomóc im ratować ich leśny dom.

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Aneta WoźniakWyślij wiadomość
do Aneta Woźniak

Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Woźniak