Książka (dla) Przedszkolaka

Wpis dodał(a) Ewa Michalska

Fasolki to grupa starszaków z Przedszkola z Oddziałami Specjalnym i Oddziałami Integracyjnymi nr 48 w Zabrzu, dzieci wzięły udział w projekcie czytelniczym „Książka (dla) Przedszkolaka”. Nasza tygodniowa tematyka 10.05 – 14.05.2021 była skoncentrowana na literaturze. Czytaliśmy bajki, opowiadania, legendy, wiersze, wspólnie z dziećmi stworzyliśmy kącik literacki, rozmawialiśmy na temat książek, ich poszanowania. Fasolki narysowały również swoje ulubione postacie z bajek oraz stworzyły przepiękne zakładki do książek. Dzieci chętnie odwiedzają nasz kącik czytelniczy i przeglądają książki.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.

od Ewa Michalska

do Ewa Michalska