Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga BIEDRONEK z Przedszkola Samorządowego w Krasnobrodzie cz. 3


Wpis dodał(a) Dagmara Pryciuk
7 dni temu, wyświetleń 46


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Jako pierwszy "Bajeczną księgę" zabrał do domu Dawidek. Było to niezykle emocjonujące wydarzenie w naszej grupie. Dzieci w napięciu oczekiwały na efekty jego pracy.  Kiedy księga wróciła do przedszkola, usiedliśmy w kręgu i z ogromną ciekawością przeczytalismy wpis o przygodach lesnych przyjaciół. Okazało się, ze wiewiórka pobiegła szukać ratunku u swoich przyjaciół - Jacka i Zosi. "Biedronki" z błyskiem w oczach wysłuchały tego fragmentu, nie mogąc się doczekać kolejnych odcinków. Uwagę dzieci zwróciły również piekne, kolorowe ilustracje wykonane przez ich kolegę. Nie miałam najmniejszych wątpliwości - księga i jej lesni bohaterowie w jednej chwili stali się najlepszymi przyjaciółmi naszych czterolatków. 

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Dagmara PryciukWyślij wiadomość
do Dagmara Pryciuk

Komentarze

Wyślij wiadomość do Dagmara Pryciuk