Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Akcja "Pełna miska" w Przedszkolu Samorządowym w Szczercowie


Wpis dodał(a) Anna Bugajska
rok temu, wyświetleń 356


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dołączone pliki:

Podsumowanie akcji „Pełna miska”

W listopadzie odbyła się w naszym przedszkolu XI akcja charytatywna „Pełna miska” na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie. Zbiórkę karmy dla zwierząt prowadzimy od początku działalności naszego przedszkola. W tym roku udało nam się zebrać aż 54 kg karmy, która trafiła już do potrzebujących zwierząt. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

 

Anna Bugajska, Justyna Jaśkiewicz

 

Pomóżmy nakarmić psiaki i kociaki ze schroniska!!!
„AKCJA PEŁNA MISKA”


Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanej przez nasze przedszkole zbiórce karmy i innych rzeczy dla psów i kotów przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt.Od 19.10 do 2.11.2020 zbieramy w holu przedszkola:
- karmę (suchą i mokrą)
- "przysmaki"
- zabawki dla zwierząt
- koce
 

 

„Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę” – to pierwsze słowa polskiej ustawy o ochronie zwierząt. W tę wiedzę należy wyposażać społeczeństwo – a najlepiej zacząć właśnie od dzieci, od ich fascynacji światem, przyrodą i zwierzętami, która w prosty sposób może być przekształcona w wiedzę praktyczną: jak właściwie traktować zwierzęta, dbać o nie, porozumiewać się z nimi.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna BugajskaWyślij wiadomość
do Anna Bugajska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Bugajska
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz