Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

,, I jak tu nie kochać psa..."


Wpis dodał(a) Agnieszka Podleś
ponad 3 lat temu, wyświetleń 587


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach udziału w projekcie "Bliżej pieska" dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie - Filii w Szczawinie (3,4,5-latki z grupy ,,Biedroneczki", 6-latki, klasa II) razem z wychowawcami wykonywały podczas zajęć różne prace plastyczno-techniczne związane z naszymi czworonogami. Wzbogaciły swoją wiedzę na temat ras psów i ich imion. Wzięły udział w szkolnym konkursie fotograficznym ,,Mój czworonożny przyjaciel" wysyłając drogą elektroniczną zdjęcie swojego pupila. W okresie przedświątecznym włączyły się do zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt przebywających w Schronisku ,,Canis" w Kruszewie zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

Nauczyciele realizujący projekt: A. Podleś, N. J. Zięba, M. Tuszyńska

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka PodleśWyślij wiadomość
do Agnieszka Podleś

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Podleś

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka