Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Czechówce

Wpis dodał(a) Katarzyna Żądło ponad 7 lat temu · 689 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Pozostałe zadania, które zostały zrealizowane i uchwycone w formie filmiku (niestety nie mogę ich dodać, bo niemam konta na yt):
9. Nauka, osłuchanie i zaśpiewanie hymnu Polski- Mazurka Dąbrowskiego- wspólnie odśpiewany przez dzieci i nauczycieli na uroczystej akademii z okazji 11 listopada.
10. Nauka tańca ludowego - "Dwóm tańczyć się zachciało"
11. Nauka wiersza o tematyce patriotycznej- "Kto Ty jesteś, Polak mały"

Piękna Nasza Polska cała

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała” jest odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100. rocznicę odzyskania niepodległości.


Strona projektu

Zobacz wszystkie wpisy od Katarzyna Żądło Wyślij wiadomość do Katarzyna Żądło
bliżej MAX – abonament

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Katarzyna Żądło

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera