Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

100 lat Niepodległej - występ artystyczny dla podopiecznych DPS


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 346


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

20.11.2018r. starszaki gościły w Domu Pomocy Społecznej, gdzie zaprezentowały występ artystyczny w związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Przedstawienie rozpoczęły tanecznym krokiem do utworu W. Kilara pt. „Polonez”, który zaprosił widownię w niezwykłą podróż po Polsce. Dzieci recytowały wiersze o charakterze patriotycznym, zaprezentowały tańce oraz układy taneczne mówiące o wielkiej wartości, jaką jest dla nich ojczyzna. Podróż zakończyła się uroczystym odśpiewaniem Hymnu Narodowego. Publiczność ze wzruszeniem i dumą nagrodziła dzieci gromkimi brawami. W ramach podziękowań za występ przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek. Starszaki z kolei złożyły na ręce gospodarzy skromne upominki dziękując za ciepłe przyjęcie. Była to niezwykła lekcja – nie tylko historii.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się