Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

FESTIWAL PIOSENKI BAJKOWEJ


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 403


Wpis został sprawdzony przez moderatora

16.11.2018r. w Zespole Szkół nr 2 odbył się XII Festiwal Piosenki Bajkowej organizowany przez nasze przedszkole. Podczas konkursu wystąpiła Ula, która reprezentowała naszą placówkę. Dziewczynka zaśpiewała piosenkę N. Nykiel „Pół kroku stąd” z disneyowskiego filmu pt. „Viana – skarb oceanu”. Ponadto wszystkie sześciolatki wcieliły się w bajkowych bohaterów – lalki: Barbie, Ken. Starszaki zaprezentowały układ taneczny do piosenki Aqua pt. „Barbie girl” przed zgromadzoną publicznością. Dzieci, podczas występu wywołały na twarzach gości moc uśmiechu i wiele pozytywnych emocji, w skutek czego otrzymały wielkie brawa. Pani dyrektor w ramach podziękowania wręczyła przedszkolakom drobne upominki. Był to „bajeczny” dzień.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się