Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W obserwatorium astronomicznym


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 322


Wpis został sprawdzony przez moderatora

23.11.2018r. przedszkolaki miały możliwość zwiedzenia Obserwatorium Astronomicznego. Wizyta rozpoczęła się krótką pogadanką o tematyce astronomiczno – astronautycznej dla najmłodszych. Atrakcyjnym uzupełnieniem prelekcji był seans prezentacji ruchu gwiazd oraz innych ciał niebieskich po orbicie nieba, jak również zadania wykonywane z pomocą obrotowej mapy nieba gwieździstego nad Polską. Ponadto sześciolatki poznały nowe urządzenie – teleskop, przez który obserwowały najbliższe otoczenie. Mogły również zwiedzić najciekawsze zakamarki obiektu. W ramach podziękowań za niezwykle interesujące spotkanie, dzieci wręczyły swoim wykładowcom upominki symbolizujące obchody 40-lecia naszego przedszkola.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka