Sprawozdanie z realizacji projektu "Piękna nasza Polska cała"

Wpis dodał(a) Alina Goworek

Grupa „Małych Odkrywców” z Gminnego Przedszkola w Sabniach filia w Zembrowie w ramach projektu „Piękna nasza Polska cała”

zrealizowała 13 zadań:

1. Zaśpiewanie Hymnu Polski - mazurka Dąbrowskiego  z okazji 100-lecia Niepodległości Polski 09.11.2018 r. godz.11.11.  jednocześnie  „Bicie rekordu dla Niepodległej

2. Zajęcia otwarte z rodzicami z okazji 11 listopada.

3. ,, Na skrzydłach historii”- wykonanie prezentacji multimedialnej o swojej miejscowości.

4. Nauka i zaśpiewanie piosenki patriotycznej "Jesteśmy Polką i Polakiem”

5. Teleturniej „Kocham Cię Polsko”

6. Zorganizowanie kącika o tematyce patriotycznej .

7. Zorganizowanie kącika ,,Piękna nasza Polska cała”- o tematyce folkowej.

8. Prace plastyczne wspólne z rodzicami " Strój naszego regionu".

9. Zabawa ludowa " Mam chusteczkę haftowaną”.

10.Zorganizowanie konkursu fotograficznego „To wszystko Polska”

11. ,,Według przepisu Babci lub Dziadka”- wykonanie z dziećmi „         Kiszenie ogórków”

12. Szlakiem historii- zorganizowanie wycieczki do ,,Muzeum Regionalnego w Zembrowie- celem było poznanie zabytku kultury regionalnej, dorobku historycznego, kultury, architektury i tradycji.

13. Drzewko Pamięci- posadzenie drzewka jako symbolu życia i wolności.

Koordynator  realizacji projektu: Alina Goworek

Gminne Przedszkole w Sabniach filia w Zembrowie

Zembrów 29

08-331 Sabnie

e-mail: ala.2001@wp.pl

Piękna Nasza Polska cała

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała” jest odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100. rocznicę odzyskania niepodległości.

od Alina Goworek

do Alina Goworek