Sprawozdanie z realizacji projektu Szkoły Podstawowej nr 34 w Krakowie
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 34 w Krakowie zrealizowali takie zadania jak:
zad. 1 Cała szkoła wzięła udział w biciu rekordu w śpiewaniu hymnu. Odbyło się to 9 XI w klasach podczas zajęć.
zad. 3 8 XI odbył się apel z okazji Święta Niepodległości w którym wzięła udział cała społeczność szkolna.
zad. 4 Nauka piosenki "Jestem Polakiem" i nagranie teledysku przez klasę 1a http://klasapanikasi2018.blogspot.com/2018/11/nasz-teledysk-z-okazji-rocznicy.html
zad. 5 Nauka tańca "Krakowiak" przez klasę 1a i zaprezentowanie go podczas wizyty zagranicznych gości.
zad. 6 Nauka wiersza "Katechizm Polaka" -klasy 1 a,b,c
zad. 7 Zorganizowanie kącika "Piękna nasza Polska cała" - kl. 1b,c
zad. 14 Konkurs plastyczny pt. "Moja mała ojczyzna", "Najpiękniejszy kotylion" oraz "Wąsy Piłsudskiego".
zad 12. Pani Natalia Gierun wraz z klasą 1b wysłała pocztówkę.
zad. 8 Klasa 2a 10.12.2018r. przygotowała prace związane ze strojem regionalnym jaki jest strój krakowski.
zad. 18 13 XII klasa 1c i 2a wzięła udział w w wycieczce do Muzeum Narodowego gdzie wzięły udział w warsztatach "Kto Ty jesteś?"
zad. 9 9 XII każda klasa 1-3 na lekcji wychowania fizycznego bawiła się w zabawy ludowe.
Oprócz tego na terenie szkoły odbyło się spotkanie z ułanem majorem W. Brodeckim. Klasa 1c,b, 2b robiły lapbooki o Polsce.