Podsumowanie projektu PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁĄ

Wpis dodał(a) Martyna Lis

W projekcie brała udział jedna grupq w wieku od 4 do 5 lat. Grupa Kaktusów wykonałą następujące zadania:

Zadanie nr 1

Nauka i odśpiewanie hymnu narodowego „Mazurka Dąbrowskiego”.

Zadanie nr 5

Nauka tańca ludowego (KRAKOWIAK)

Zadnie nr 6

Nauka wiersza W. Bełza "Katechizm polskiego dziecka".

Zadanie nr 7

Zorganizowanie kącika patriotycznego.

Zadanie nr 8

Praca plastyczna grupowa „Strój ludowy naszego regionu”- wykonanie różnorodnych strojów ludowych.

Zadanie nr 9

Nauka zabaw ludowych MAM CHUSTECZKĘ HAFTOWANĄ, ROLNIK ITP.

Zadanie nr 10

„Według przepisu Babci lub Dziadka” - przygotowanie kącika kulinarnego z potrawami regionu z pomocą rodziców. Poznanie przepisu i przygotowanie pysznego skoku z polskich jabłek .

Zadanie nr 12

„Piękna nasza Polska cała” – wysłanie pocztówki z Rudy Śląskiej

Zadanie nr13

Wysłanie pocztówek w ramach akcji „Napisz kartkę Bohaterom”.

Zadanie nr 14

Zorganizowanie konkursu plastycznego dla dzieci z całego przedszkola pt. „Moja mała Ojczyzna”.

zadanie nr 15

Pokaz mody patriotycznej – przygotowany z pomocą rodziców na podsumowanie akcji w przedszkolu (8.11.2018)

Niestety ze względu na zbyt duży format zdjęć mam problem z ich dodaniem. Powołując się na rozmowę z organizatorką zdjęcia z całego projektu są do wglądu u mnie lub na profliu fb. Przepraszam na urudnienia.

Piękna Nasza Polska cała

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała” jest odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100. rocznicę odzyskania niepodległości.

od Martyna Lis

do Martyna Lis