Kiosk

Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

(15. sekundowa wersja demo utworu, aby pobrać pełną wersję kliknij pobierz)

Wesołe tamburyno - wersja wokalna (PD, mp3)

Wesołe tamburyno - piosenka pochodzi z publikacji Na zielonej Ukrainie. Książeczka z zabawami + płyta CD     Wszystkie polskie przedszkolaki i najmłodsi uczniowie uwielbiają tradycyjne zabawy takie jak „Mam chusteczkę haftowaną”, „Stary niedźwiedź mocn... więcej
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto).