Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: mp3
Wielkość: 1703.19 kb
Id: 8002

Uśmiechnięta podróż - wersja wokalna (PD, mp3)


Piosenka pochodzi z publikacji "Lato w Przedszkolu". Publikacja Lato w Przedszkolu. Zabawy ogólnorozwojowe inspirowane piosenkami jest zbiorem pomysłów na zabawy do piosenek zamieszczonych na płycie Lato w Przedszkolu. Piosenki dla dzieci. Muzyka na tej płycie towar... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (3.69 PLN brutto).

Zobacz również

wyzwaniebppiosenkalato

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Piosenka pochodzi z publikacji "Lato w Przedszkolu".

Publikacja Lato w Przedszkolu. Zabawy ogólnorozwojowe inspirowane piosenkami jest zbiorem pomysłów na zabawy do piosenek zamieszczonych na płycie Lato w Przedszkolu. Piosenki dla dzieci.

Muzyka na tej płycie towarzyszyła treściom publikowanym na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, a niniejsze opracowanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników – gromadzi bowiem w jednym miejscu wszystkie teksty piosenek oraz opisy zorganizowanych do nich zabaw. W książce znajdują się zabawy i sytuacje edukacyjne znane Czytelnikom miesięcznika oraz garść nowych propozycji – dotąd niepublikowanych, które rozszerzają i wzbogacają wcześniejsze treści.

Do książki dołączona została płyta CD, na której znajdują się wersje instrumentalne tych piosenek. Zaproponowane podkłady muzyczne mają wyraźnie zaznaczoną linię melodyczną, dzięki czemu łatwo jest do nich śpiewać i stanowią tym samym bardzo przydatne narzędzie w codziennej pracy z przedszkolakami.

Dowiedz się więcej