Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

(15. sekundowa wersja demo utworu, aby pobrać pełną wersję kliknij pobierz)

Uśmiechnięta podróż - wersja wokalna (PD, mp3)


Piosenka pochodzi z publikacji "Lato w Przedszkolu". Publikacja Lato w Przedszkolu. Zabawy ogólnorozwojowe inspirowane piosenkami jest zbiorem pomysłów na zabawy do piosenek zamieszczonych na płycie Lato w Przedszkolu. Piosenki dla dzieci. Muzyka na tej płycie towar... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (4.99 PLN brutto).

Zobacz również

wyzwaniebppiosenkalato

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Piosenka pochodzi z publikacji "Lato w Przedszkolu".

Publikacja Lato w Przedszkolu. Zabawy ogólnorozwojowe inspirowane piosenkami jest zbiorem pomysłów na zabawy do piosenek zamieszczonych na płycie Lato w Przedszkolu. Piosenki dla dzieci.

Muzyka na tej płycie towarzyszyła treściom publikowanym na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, a niniejsze opracowanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników – gromadzi bowiem w jednym miejscu wszystkie teksty piosenek oraz opisy zorganizowanych do nich zabaw. W książce znajdują się zabawy i sytuacje edukacyjne znane Czytelnikom miesięcznika oraz garść nowych propozycji – dotąd niepublikowanych, które rozszerzają i wzbogacają wcześniejsze treści.

Do książki dołączona została płyta CD, na której znajdują się wersje instrumentalne tych piosenek. Zaproponowane podkłady muzyczne mają wyraźnie zaznaczoną linię melodyczną, dzięki czemu łatwo jest do nich śpiewać i stanowią tym samym bardzo przydatne narzędzie w codziennej pracy z przedszkolakami.

Dowiedz się więcej

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!