Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: mp3
Wielkość: 3308.16 kb
Id: 7906

Tęcza - wersja wokalna (PD, mp3)


Piosenka pochodzi z publikacji "Mruczący kotek". Mruczący kotek to publikacja przygotowana przez Joannę Węglarz (psychologa klinicznego i socjoterapeutę) oraz dobrze znaną Czytelnikom BLIŻEJ PRZEDSZKOLA Marię Zofię Tomaszewską (nauczyciela muzyki i rytmiki, ... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (3.69 PLN brutto).

Zobacz również

festiwalpiosenkibpkoncertpiosenkibp

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Piosenka pochodzi z publikacji "Mruczący kotek".

Mruczący kotek to publikacja przygotowana przez Joannę Węglarz (psychologa klinicznego i socjoterapeutę) oraz dobrze znaną Czytelnikom BLIŻEJ PRZEDSZKOLA Marię Zofię Tomaszewską (nauczyciela muzyki i rytmiki, autorkę wielu śpiewników, opracowań metodycznych, piosenek i podręczników dla dzieci).

 

Składa się z:

książki (napisane przystępnym językiem podstawy teoretyczne dotyczące relaksacji, opis Pięciostopniowej Metody Relaksacji Joanny Węglarz, jak i propozycje zabaw do wykorzystania w codziennej pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym ujęte w 10 scenariuszy zajęć);

płyty CD 1 (autorskie piosenki, utwory instrumentalne i nagrania odgłosów – w sumie 26 pozycji);

płyty CD 2 (10 pięknie udźwiękowionych autorskich bajek relaksacyjnych w formie audiobooka – do wykorzystania zarówno w trakcie zajęć, jak i podczas poobiedniego odpoczynku).

 

Książka odpowiada na pytanie, dlaczego odpoczynek jest tak istotny w życiu człowieka, na co jesteśmy narażeni, kiedy w codziennym biegu zapominamy o zachowaniu higieny zdrowia psychicznego i, co najważniejsze, jak nauczyć dzieci korzystania z dobrodziejstw relaksu.

 

Dowiedz się więcej