Ekokulturalne Przedszkole - Ekoplastyka
Grupa 9 z Miejskiego przedszkola nr 5 w Płocku prezentuje maływycinek swoich prac plastycznych o tematyce ekologicznej.
Ekokulturalne Przedszkole - Ekokultura
Obowiązkiem każdego ekologicznego przedszkolaka, jest pamięć o naszych braciach mniejszych. Dzieci z grupy 9, z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Płocku wykonały smakowite kule dla ptaszków.
Ekokulturalne Przedszkole - Ekoprzestrzeń
Dzieci z grupy 9, z Miejskiego Przedszkola nr 5 przygotowały tablicę informującą, w jaki sposób można zapobiec zanieczyszczaniu mórz i oceanów.
Bajeczna Księga I edycja
Przedszkolaki z grupy IXMiejskiego Przedszkola nr 5 w Płocku bardzo chętnie wzięły udział w projekcie. Choć pandemia przerwała nasze działania w tym zakresie, to wraz z początkiem września,
Anna Sztyma dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
Na tropie liczb
Czterolatki z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Płocku wzięłu udział w projekcie "Na tropie liczb". Podczas zajęć doskonaliły umiejętność przeliczania oraz wykonywały proste zadania
Anna Sztyma dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
Miejskie Przedszkole nr 5 w Płocku
Miejskie Przedszkole nr 5 w Płocku melduje wykonanie następujących zadań: 1. Zaśpiewanie Hymnu - Mazurka Dąbrowskiego. 2. Zajęcia otwarte dla rodziców o tematyce patriotycznej. 3.

Anna Sztyma
ostatnie logowanie 2 miesiące temu