Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach
Dzieci z gr. II "Świetliki" stworzyły Kodeks Przyjaciela Zwierząt, który umieściły w sali. Każdy przedszkolak wykonał psią łapkę z paieru na znak, iż będzie stosował
Przedszkole Samorządow nr 2 w Dywitach
Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, dzieci z Grupy II "Świetliki" brały udział w zajęciach edukacyjnych w Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie. Przedszkolacy dowiedzieli się,
Zajęcia Biblioteczne
Dzieci z gr.II "Świetliki" w ramach projektu czytelniczego uczestniczą w cyklicznych spotkaniach w Bibliotece Publicznej w Dywitach podczas których słuchają bajek czytanych przez
Ekokulturalne Przedszkole "Mobilna minikuchnia błotna" - zadanie majowe
Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Dywitach zrealizowało zadanie majowe -"Mobilna minikuchnia błotna"
Ekokulturalne Przedszkole "Oszczędzamy wodę" - zadanie marcowe
Przedszkole Samorządowe nr2 w Dywitach zrealizowało zadanie marcowe - "Oszczędzamy wodę"
Ekokulturalne Przedszkole "Kącik Makulatury" - zadanie październikowe
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach zrealizowało zadanie październikowe -"Kącik Makulatury"
Emilia Olber dodał(a) wpis rok temu
Ekokulturalne Przedszkole "Przystanek Wędrującej Książki"
Predszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach wykonało zadanie kwietniowe"Przystanek Wędrującej Książki".
Ekokulturalne Przedszkole "Pożeracz zakrętek" - zadanie styczniowe
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach wykonało zadanie styczniowe "Pożeracz zakrętek". Dzieci wspólnie wykonały Pożeracza Nakrętek, do którego wrzucamy korki
Ekokulturalne Przedszkole "Drugie życie zimowych ubrań" - zadanie lutowe
Przedszkole Samorządowe nr2 w Dywitach zrealizowało zadanie lutowe"Drugie życie zimowych ubrań". Dzieci z wykonały pluszaki ze skarpetek nie do pary, które towarzyszą
Ekokulturalne Przedszkole "Hotel dla owadów" - zadanie listopadowe
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach wykonało zadanie "Hotel dla owadów"
Ekokulturalne Przedszkole "Drugie życie zimowych ubrań" - zadanie lutowe
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach wykonało zadanie lutowe"Drugie życie zimowych ubrań"
Ekokulturalne Przedszkole "Pożeracz zakrętek" - zadanie styczniowe
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach wykonało zadanie styczniowe"Pożeracz zakrętek"
Ekokulturalne Przedszkole "Ptasi Bar" - zadanie grudniowe
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach wykonało zadanie grudniowe "Ptasi Bar".
Ekokulturalne Przedszkole "Hotel dla owadów" - zadanie listopadowe
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach wykonało zadanie listopadowe "Hotel dla owadów".
Emilia Olber dodał(a) wpis ponad 3 lat temu
Ekokulturalne Przedszkole "Zielona sala" - zadanie wrześniowe
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach dołącza do projektu Ekokulturalne przedszkole :). Zadanie wrześniowe - "Zielona Sala" wykonane. Dzieci przyniosły rośliny do kącika

Emilia Olber