Joanna Dominiak dodał(a) film ponad 9 lat temu
Przedszkolaki bezpieczne na drodze
Nasza grupa wzięła udział w kolejnym projekcie, tym razem dotyczył on bezpiecznego poruszania się na drodze.Cały dzień był poświęcony bezpieczeństwu na drogach, dzieci uczestniczyły
Mały Artysta
Święta Wielkanocne były doskonałym pretekstem do stworzenia w naszej grupie bardzo oryginalnych prac plastycznych. Dzieci wykonały pięknego zajączka wielkanocnego. Najpierw każdy namalował
Opowieści z krainy liczb
Nasza grupa 3-4 latków wzięła udział w kolejnym projekcie - tym razem mali poszukiwacze przygód uczestniczyli w zabawach matematycznych. Wspólnie poznaliśmy wygląd
Mali Przyrodnicy
W naszej grupie został zrealizowany tygodniowy projekt edukacyjny pt: "Mali Przyrodnicy". Podczas jego realizacji dzieci miały możliwość bezpośrednio zetknąć się ze światem
Magiczne słowa
Proszę, przepraszam, dziękuję, te słowa was oczarują! To najgrzeczniejsze ze wszystkich słów, które nic nie kosztują! Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 1„Jarzębinka”
Joanna Dominiak dodał(a) film ponad 9 lat temu
Święto Pluszowego Misia w "Jarzębince"
25 listopada nasze przedszkolaki razem z nauczycielami uczcili święto najwspanialszej zabawki, przytulanki, pocieszanki i najwierniejszego przyjaciela każdego dziecka- PLUSZOWEGO MISIA.

Joanna Dominiak
ostatnie logowanie 10 miesięcy temu